×

Łączy nas piłka TV's video: U-21: OBSZERNY SKR T meczu POLSKA - OTWA 3:1

@U-21: OBSZERNY SKRÓT meczu POLSKA - ŁOTWA (3:1)
Reprezentacja Polski U-21 - pod wodzą trenera Macieja Stolarczyka - wygrała 3:1 z Łotwą w ostatnim meczu kwalifikacji do mistrzostw Europy U-21. W spotkaniu rozgrywanym w Łodzi zawodnicy strzelili cztery gole. Przepięknym trafieniem tuż na początku drugiej połowy popisał się Bartosz Białek. Następnie gole zapisali na swoim koncie Jakub Kiwior oraz wchodzący z ławki rezerwowych - Patryk Klimala. Ostatnia bramka należała do gości, a honorowe trafienie zdobył Marko Regža. - Cieszę się, że spotkanie zakończyło się rezultatem, który zakładaliśmy - powiedział Maciej Stolarczyk. - Łotwa to ostatnia drużyna w grupie, ale ten zespół nieźle się broni i nie traci dużo bramek. W pierwszej połowie graliśmy trochę za wolno, a Łotysze dobrze kontratakowali. W drugiej połowie skorygowaliśmy naszą grę, strzeliliśmy trzy gole i zrealizowaliśmy cel. Zapraszamy do obejrzenia skrótu oraz wypowiedzi trenera Macieja Stolarczyka. Subskrybuj kanał Łączy nas piłka TV Oficjalny kanał Polskiego Związku Piłki Nożnej. / Official channel of the Polish Football Association.