×

AdmiralBet's video: MillenniumBet ti poklanja dres Mutinja komentari i i osvoji

@MillenniumBet ti poklanja dres Mutinja, komentariši i osvoji!
MillenniumBet poklanja dres Žoaa Mutinja igraču koji tačno odgovori na izazov: U KOJEM MINUTU PADA PRVI GOL NA MEČU ČELSI-VULVERHEMPTON i UKUPAN BROJ KORNERA NA UTAKMICI! Uslovi i pravila: -OBAVEZAN subscribe youtube kanal MillenniumBet -pored odgovora na pitanje za minut gola i broj kornera OBAVEZNO je napisati i korisničko ime sa sajta millenniumbet.rs (oni bez korisničkog imena se ne računaju) - računaju se samo komentari objavljeni do NEDELJE 10.3.2019. u 15:04 časova - imate pravo na samo jedan komentar po objavi - nije moguće tipovati 0:0 ili "nema prvog gola". – u slučaju više tačnih odgovora dobitnik je ko se ranije registrovao na millenniumbet.rs – u slučaju da niko ne odgovori tačno dobitnik je onaj igrač koji je bio najbliži tačnom odgovoru i to izuzimajući broj kornera po sledećem rangiranju: 1. tačan minut gola 2. ‘blizina’ tačnom minutu gola 3. ukoliko su dva igrača podjednako udaljena od tačnog minuta gola prednost ima onaj igrač koji je tačnije pogodio broj kornera 4. Ukoliko su igrači podjednako gađali i minut gola i kornere prednost ima igrač koji se ranije registrovao na sajt www.millenniumbet.rsdodeljuje se jedan dres i nije ga moguće zameniti za novac -zbog kompletne transparentnosti uzimamo minut i kornere sa sajta flashscore - pravo učestvovanja imaju samo punoletni građani sa teritorije Republike Srbije - svaki pokušaj zloupotrebe pravila biće sankcionisan isključivanjem iz izazova. Srećno! Čekamo vas na: https://www.millenniumbet.rs/ i: https://millenniumsport.rs/