×

Györgyi Gábor's video: Piros 85 2019 88 km 3205 m : Janek No mi - a gy ztes - verseny k zben GoPro vide

@Piros 85 2019' (88 km + 3205 m): Janek Noémi - a győztes - verseny közben; GoPro videó
A Piros 85 trail legendás, rangos terepfutóverseny (teljesítménytúrát is szerveznek ugyanakkor) a piros jelzés mentén Csillaghegytől Budaörsig a Pilisen és Budai-hegységen át. Távja 88 km, a szintemelkedés 3205 m. Évek óta ez a verseny egyúttal a Magyarországi Terep Ultrafutó Bajnokság versenye is. Nagyobb hegyei: Nagy-Kevély, Tölgyikrek, Dobogókő, Nagy-Szénás, János-hegy. A nemzetközi terepfutószövetség (ITRA) naptárjában is szerepel, teljesítéséért 3 ITRA pont jár. A videóban rövid szakaszokon filmeztem Janek Noémit (ő lett a női győztes), aki ezen verseny előtt idén megnyerte a Téli Börzsöny Trail L távját, az Ensport Vértes terepmarathon ultra távját (50 km), a Multinavigátor Pilis trailt, a Libegő trailt, az Ultra kék trail Budait (53 km), majd a másik, szintén rangos, hazai terepfutóversenyt, az Ultra Trail Hungary-t is (112 km + 4200 m). Versenyeiről, futásairól blogján ír: www.dangercat.blog.hu Noémivel nyáron már futottam egy laza edzés jellegűt videóval, akkor mondta, hogy az igazi azért egy verseny videó lenne, amikor élesben fut. Hát... bizony más élmény volt ! Köszönet a Piros 85 szervezőinek és önkénteseinek is a rendezésért !