×

Györgyi Gábor's video: Hello Pilis Trail 2020 : egy motiv l s szerethet terepfut verseny a Pilisben

@Hello Pilis Trail 2020' : egy motiváló és szerethető terepfutóverseny a Pilisben
Nagyon profin megszervezett, igazán szerethető versenyen vettem részt 2020. március 1-én: a 3 távból a Hello Fellegvár versenyen futottam; ez 46 km + 1690 m szint, 2 ITRA pontot ad. Útvonala. Leányfalu - Álló-rét - Szarvashegy - Szekrény-kő - Pilisszentlászló - Spartacus ösvény - Visegrád - Nagy-Villám - Kalicsa szurdok - Kis-Bükk-tető - Nyulas (Tahi széle) - Hétvályús-forrás - Vöröskő - Leányfalu. A rajt előtt Magyar Norbi nagyon kedvesen, motiváló szavakkal bíztatta a futókat, szuper zene után indultunk útnak. Kiváló volt a jelölés, a frissítés, igazán szép helyeket erestünk fel. Üdítő dolog, hogy az útvonal felkeresi a Kalicsa-szurdokot és azt is külön szerettem, ogy Vörös-kő után gyorsan lezúdulunk a célba. Ahhoz képest, hogy első rendezés, az látszott, hogy a szervezők megcélozták a legmagasabb színvonalat. Sok ehhez hasonló versenyt kívánok a terepfutóknak ! :) A Női verseny győztese Janek Noémi lett, a férfiak közt Cserpák Tamás nyert.