×

Mladen Cetinja's video: 8 Otvoreno europsko prvenstvo u taekwondou 5 dan

@8.Otvoreno europsko prvenstvo u taekwondou 5. dan
termini emitiranja na Sportskoj televiziji Četvrtak 11.50, 15.50, 18.45 Posljednjeg, petog dana 8. otvorenog europskog klupskog prvenstva u Zagrebu na borilišta u hotelu Westin izašli su najbolji seniori Europe. Zlatnu medalju za Hrvatsku osvojio je sjajni mladi taekwondaš Marko Golubić iz TKD Dubrave. Odličan nastup imao je i Deni Adrun Razić iz Osvita koji je osvojio brončanu medalju u kategoriji do 68 kg. U polufinalu se morao boriti protiv višestrukog svjetskog i europskog prvaka Bradlyja Sindena iz Velike Britanije koji je na kraju osvojio i prvo mjesto.