×

Sportdc Sportdc's video: Zlatko Krmpoti Slavija - Zvijezda 09 4:0

@Zlatko Krmpotič, Slavija - Zvijezda 09 4:0
Juče su u Istočnom Sarajevu utakmicu 7. kola Prve fudbalske lige Republike Srpske odigrali domaća Slavija i Zvijezda 09 iz Etno sela Stanišić. Domaći tim je bio mnogo bolji i efikasniji i sa 4:0 porazio goste. Prvo poluvrijeme je bilo izjednačeno, a u nastavku je na teren postojala samo Slavija. Braća Bjeloš, Dejan i Nikola su prvi zatresli mrežu gostiju, da bi u finišu golovima Ajkunića i Vučinića domaćin došao do visoke pobjede. Nakon utakmice razgovarali smo sa trenerom Zlatkom Krpotićem, strategom Zvijezde ’09.