×

Victoria Sulejówek's video: Kulisy meczu Victoria Sulej wek - O arowianka O ar w Mazowiecki

@Kulisy meczu Victoria Sulejówek - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
W meczu zamykającym formalnie występy naszej drużyny w rundzie jesiennej IV ligi, znowu padł grad bramek. Do Sulejówka przyjechał ekipa Ożarowianki Ożarów Mazowiecki. Nasz zespół od początku realizował założenia przedmeczowe, narzucając swój styl gry. Goście niezbyt często zapuszczali się pod nasza bramkę. Mimo to pierwsza bramka padła dopiero w 27 minucie, a zdobył ją Bartek Szulim dobijając strzał Ernesta Słupskiego. W 42 minucie na bramkę Ożarowa uderzył z dystansu Mateusz Wysokiński, bramkarz sparował piłkę, lecz nie miał szans przy dobitce Szulima. Na przerwę schodziliśmy z dwubramkową przewagą i spokojni o dalsze losy spotkania. Tuz po rozpoczęciu drugiej odsłony, na listę strzelców wpisał się Ernest Słupski, który spokojnie zakończył akcję naszego zespołu. W 64 minucie miał miejsce kilka zdarzeń, które przesądziły o wyniku spotkania. W polu karnym Gości faulowany był Bartek Szulim, który sam skutecznie egzekwował rzut karny, podyktowany za to przewinienie, podwyższając wynik na 4:0. Jednocześnie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał doświadczony zawodnik Gości Mariusz Berliński. Podcięło to już zupełnie skrzydła drużynie z Ożarowa. My natomiast konsekwentnie graliśmy swoje i zdobywaliśmy kolejne bramki. W 66 minucie Bartek Szulim po raz kolejny popisał się dobitką strzału Ernesta Słupskiego, zdobywając swoją czwartą bramkę w tym spotkaniu. Cztery minuty później na 6:0 podwyższył Stanisław Ławcewicz-Musialik, kończąc ładna akcję zespołową. Ten sam zawodnik asystował w 81 minucie przy bramce na 7:0 strzelonej przez Konrada Marusiaka. Wynik w doliczonym czasie gry na 8:0 ustalił Łukasz Pietrzak. O ile sytuacja nie ulegnie zmianie przed nami jeszcze dwie kolejki z rundy wiosennej, które mamy rozegrać awansem. 7 listopada o godz. 17:00 zmierzymy się u siebie z Mazurem Karczew, a tydzień później czeka nas mecz z Unią Warszawa. W święto 11 listopada udamy się do Serocka, na mecz Pucharu Polski z tamtejszym Sokołem. Victoria Sulejówek – Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 8:0 (2:0) Skład Victorii: Kwiatkowski – Ławcewicz-Musialik, Minchberg, Marusiak, Jarosz – Słupski, Wysokiński, Pindor (83’ Uthke-Nowak), Abdioglu (83’ Adamczyk) – Szulim (70’ Pietrzak), Wróbel Odwiedź nas: Facebook (link skrócony) - https://tiny.pl/7c31m Instagram (link skrócony) - https://tiny.pl/7c3jz Oficjalna strona internetowa Victorii Sulejówek - http://www.victoriasulejowek.pl