×

maglajnet's video: RK Maglaj - RK Bosna Visoko 16 2 2019

@RK Maglaj - RK Bosna (Visoko) 16.2.2019.
U grotlu Sportske dvorane u Maglaju u subotu je odigran derbi 14. kola rukometne Premijer lige BiH, u kojem je ekipa Maglaja ugostila lidera prvenstva RK Bosna iz Visokog. Oko 900 prisutnih gledatelja pratilo je veoma borbenu i izjednačenu utakmicu. Gosti su bili pribraniji u finišu susreta i slavili rezultatom 25:26 (12:11). U ekipi Maglaja najefikasniji bili su Bašić i Omahić koji su postigli po 6 pogodaka, pet je postigao Memišević, Malbašić 3 pogotka. Kod gostiju iz Visokog istakli su se Haramandić sa 7 pogodaka, Međić i Toromanović su postigli po 5 pogodaka. Dodajmo još i to da je Maglaj igrao oslabljen cijelo drugo poluvrijeme, nakon što je zbog povrede Goran Šarenac krajem prvog poluvremena morao napustiti igru. VIDEO: maglaj.net